عذاب الیم

دنبال حرف زدنم. تقریبا خسته نمی‌شوم از حرف زدن این روزها. حرف هم البته نمی‌زنم. ور می‌زنم بلانسبت. کاریش نمی‌شود کرد تقریبا. هر کسی را که می‌شود گیرش بیاورم دو کلمه‌ای حرف بزنم با او، دریغ نمی‌کنم.

دکتر امروز آمده بود داخل آزمایشگاه صبحی و دیده بود که کسی نیست. شاکی شده بود. به ذوالقدر امر کرده بود که فردا ساعت ۸:۳۰ جلسه است. خدا رحممان و رحمتمان کند. خودش را ظهر که از کلاس آمدم دیدم. گفت که فردا توفانی عظیم در راه است. من همان موقع ایمان آوردم. و البته برایش توضیح دادم که دکتر، من سر کلاس بودم و برای همین نبودم و از او خواستم که مرا بترکاند. او هم لبخندی زد و چشمش همزمان برق زد. و رفت.

سر کلاس دکتر دهقان هم، برادر حنیف رهبری که فکر کنم تی‌ای درس ایشان است، لکچری در باب جریان سازی در شبکه‌های نظیر به نظیر ارائه نمودند و بنده نیز هی اظهار فضل نمودم و همچنین در مباحثات سازنده‌ای با ایشان شرکت کردم. دکتر دهقان هم هی به ما نگاه می‌کرد و من هی در نگاهش می‌خواندم که می‌گفت حالا فهمیدیم موضوع تزت همین جریان سازی در شبکه‌های نظیر به نظیر است بابا. با این‌که دفعه اولی بود که از بیانات برادر رهبری فیض می‌بردم بسیار به دلمان نشست و حیف که عازم سفر خارج هستند برای ادامه تحصیل و اگر دوست شویم با هم دوستیمان دیری نمی‌پاید.

بعد که آمدم این یکی دانشگاه داخل آزمایشگاهمان و از توفان فردا، آگاه گشتم، با بچه‌های لب رفتیم ناهار جوج زدیم. این ناهار این دانشگاه که ما در رستورانش میخوریم و جوج را میدهد پرسی ۲۵۰۰ تومان یک بدی دارد و آن اینکه سر ۱۲ فوقش ۱۲:۳۰ باید برویم بخوریم، وگرنه تمام می‌شود. بعد شب‌ها گرسنه می‌شویم شام می‌خوریم و هی چاق می‌شویم. در حال مذاکره با خودم برای ثبت یک قرارداد هستم که در طی آن ناهار را از خانه بیاورم و دیرتر بخورم و شب‌ها شام نخورم. شب‌ها هم بروم بدوم بلکه لاغر شوم. نتایج اولیه مذاکره هم امیدبخش بوده است.

بعد از ناهار هم دو بار با دوستان مختلف رفته‌ام چایی. یعنی چایی که می‌گویم یکبارش شیر موز بستنی بود. یکبارش هم چیزی نخوردم ولی رفتیم چایی. روی چمن‌های کنار ای تی ام ولو شدیم و ور زدم و حال داد. دوستان هم حرف زدند و حال داد.

بعدش هم آمده‌ام نشسته‌ام خانه پای این عزیزکم. خواستم آهنگ گوش کنم دیدم هاردم توی کیفم است. بی‌خیال شدم و به ماین سوئیپر پرداختم. خلاصه خدا توفان عظیم فردا را به خیر بگذراند.

/ 3 نظر / 2 بازدید
آسمان

ببین بعدش بنویس چی شد. که بهت بخندیم. بعدش هم می میری همیشه این طوری بنویسی. آدم چندتا چیز بفهمه :)

علی.ح

سلام دوست به خیال خودت حراف من . همه ما دوست داریم حرف بزنیم یا بدتر ازاون ور بزنیم (چرا ور؟ چون : چون قافیه تنگ آید شاعر به جفنگ آید.) به هر حال به من هم سربزنی خوشحال میشم .

پژمان

آسمان: بعدش رو نوشتم. فک کنم بمیرم ولی دارم امتحان می‌کنم ببینم چی میشه!