خستگان دی‌ام‌ال

دیروز رفته بودیم نمک‌آبرود، ترکیبی از ورودی‌های مختلف دانشکده کامپیوتر دانشگاه پلی‌تکنیک. از پژمان کلانتری ورودی ۷۸ گرفته تا بچه‌های ۸۵ی. خوش گذشت. دست بچه‌های برگزار کننده درد نکند. ولی باعث شد که من نزدیک به ۴۱ ساعت مداوم، اگر ۱۰ دقیقه چرت نیم‌بند را حساب نکنیم، نخوابم. به همین دلیل تقریبا شنبه‌ام به خواب گذشت.

ما شنبه‌ها با دکتر می‌رویم سالن و فوتبال بازی می‌کنیم. فوتبال بازی کردن دکتر را دوست دارم. خیلی جدی می‌گیرد قضیه را. یعنی وقتی بازی می‌کند، حس نمی‌کنی استادت است که بازی می‌کند، برای همین به او لایی می‌زنی و خطا می‌کنی. نکته جالب این است که یادش می‌ماند لایی خورده است و جبران می‌کند.

تا به‌حال دوبار رویش خطای نافرم کرده‌ام دفعه اول غیرعمدی و دفعه دوم کاملا عمدی، چون گل می‌خوردیم. و بدجوری خورد زمین . جر هم می‌زند، کری می‌خواند در حد تیم ملی و تقریبا فقط من کل کل می‌کنم با او. یک کار باحال دیگری که می‌کند، هوار زدن هنگام دریبل زدن است که باعث می‌شود خیلی ها از ترس بکشند کنار! البته خداییش خوب بازی می‌کند.

امشب من زیاد حال بازی‌کردن نداشتم برای همین بیشتر دروازه ایستاده بودم و به طرز عجیبی خوب دروازه‌بانی کردم. بازی را هم بردیم و انتقام هفته قبل را از دکتر گرفتیم. آخر بازی از تیم مقابل پیشنهاد قرارداد خوبی دریافت کردم ولی من تیممان، تیم "خستگان دی‌ام‌ال" را دوست دارم و حالا حالاها قصد ترک این تیم را ندارم.

فرج ابتکار خوبی زده بود و هندوانه خریده بود. آخر بازی نشستیم کف رخت‌کن و هندوانه خوردیم. فکر کنم کم‌کم خودِ واقعیم را دارم برای بچه‌ها آزمایشگاه رو می‌کنم. چون وقتی عرفان داشت وسط قضیه را قاچ می‌کرد، گل هندوانه افتاد روی زمین و عرفان می‌خواست سمت روی زمین افتاده را ببرد که من گرفتم و خوردم و بعضی‌ها تعجب کردند. کلا این برنامه فوتبال آزمایشگاه برخلاف خود آزمایشگاه، خیلی خوش می‌گذرد.

پ.ن. برای پست قبلی رمز گذاشته بودم. البته به دلیل محرمانه بودن محتوایش نبود و در قسمت کامنت‌ها پسورد را قرار داده‌ام. برای آن‌هایی که حال آمدن به اینجا را ندارند بگویم که رمز پست قبلی secret است.

/ 2 نظر / 2 بازدید
شبنم

چقدر عالی خوش به حالتون ..من دلم خیلی برای دوستان پلی تکنیکی تنگ شده :(

پژمان

دل ما هم برای شما تنگ شده است. انشالله زودتر از غربت تشریف می‌آورین می‌بینیمتان!