باران رحمت

دیشب از آنجایی که پریشب هم دیروقت خوابیده بودم و صبح زود یعنی حدودا ۸ از خواب بیدار شده بودم، پایه زود خوابیدن بودم. نزدیکی‌های ساعت ۱۱ رفتم خوابیدم و خوشحال بودم که خسته‌ام و خوابم می‌برد. اما ساعت ۱۲:۳۰ از خواب پریدم تمام کله‌ام هم خیس عرق بود. تا ساعت ۲ خوابم نمی‌برد و خوب خداوند مخترع ماین سوئیپر را قرین رحمت بدارد.

صبح با بدبختی بیدار شدم و بدون آن‌که صبحانه بخورم، راه افتادم به مقصد دانشگاه، آزمایشگاه و جلسه که قرار بود توفانی عظیم به راه بیافتد. خدا را شکر، زودتر از موعد جلسه رسیدم و توانستم دانلودهایم را چک کنم و استاتوسم را به عذاب الیم تغییر دهم. دکتر آمد و از ذوالقدر پرسید که جلسه الان بود؟ و ذوالقدر هم سری به تایید فرود آورد و جلسه شروع شد.

دکتر، تک تک آمار بچه‌ها را می‌گرفت یا از خودشان یا از مدیر گروهشان و عجیبا غریبا! اگر کسی پیچانده بود نصیحتش می‌کرد و اگر هم می‌خواست بازخواستش کند خیلی مهربانانه این عمل صورت می‌گرفت. توفانی در کار نبود. [ چند ساعت بعد یکی از افراد مطلع که نخواست نامش فاش شود، گفت که دکتر از وقتی از برزیل برگشته است، خیلی آرام شده است]. از من هم دو کلمه پرسید و من پاسخ دادم و دکتر بازهم هم پرسید و باز من پاسخ دادم و تمام شد. از آقای فراهانی پرسید که غایب بود و مدیرگروهمان گفت که دو هفته پیش گویا در برنامه فوتبال آزمایشگاه مصدوم شده است و قضیه کش‌دار شده. بلافاصله دکتر به من نگاه کرد و گفت که تو مصدومش کردی؟ که من مجبور شدم توضیح دهم که ایشان هم‌تیمی ما بود و ما الان شاکی هستیم و برای این هفته بازیکن نداریم.

بعد از آن در مورد بیرون رفتن گروهی آزمایشگاه و سفر و زیارت مشهد دکتر پیشنهاداتی دادند و با اقبال عمومی مواجه شد یا شاید هم نشد، کاری ندارم. قرار شد همه در برنامه‌های فوق برنامه آزمایشگاه به صورت کاملا اجباری شرکت کنند. تابستان مشهد. دو هفته دیگر پارک نهج‌البلاغه یا همان دره پونک. البته ناگفته نماند که من کلا از هر گونه فعالیت فوق برنامه آزمایشگاه به صورت اختیاری استقبال کرده، می‌کنم و خواهم کرد.

بعد بحث‌های به قول دکتر اجتماعی شروع شد. این قول را هنگامی گفتند که ذوالقدر تذکری مبنی بر قدغن بودن مباحثات سیاسی در آزمایشگاه داده بود. در طی این لکچر ما فهمیدیم که دمکراسی از بیخ چرت است و ... . [نمی‌خواهم در اینجا پای بحث‌های اجتماعی را باز کنم.] خلاصه ۳ ساعت الی ۳ ساعت و نیمی جلسه طول کشید و خدا را صد مرتبه سپاس که تلفاتی ندادیم.

از ناهار بگذریم که از خانه آورده بودم و همان سر ۱۲ میل کردم چون صبحانه نخورده بودم و پوریا گرسنه بود و گفت برویم ناهار. دو بار هم با دوستان رفتیم چایی و بعد آمدیم آزمایشگاه و  بعد جل و پلاسم را جمع کردم، قسمت بیست‌وسوم فصل پنجم ها آی مت یور مادر را که ظرف چند ثانیه و به لطف اوراقی دانلود شده بود را برداشتم و آمدم خانه.

دلمه پخته بود مامان، بدون رعایت ترتیب می‌گویم که حدودا ۲ ساعتی خوابیدم و دلمه خوردم و قسمت بیست‌وسوم فصل پنجم ها آی مت یور مادر را دیدم و کمی ماین سوئیپر بازی کردم. بر خلاف اسپویل اوراقی، عروسی‌ای در کار نبود.

/ 4 نظر / 2 بازدید
آسمان

آقا همین جوری ادامه بده. من خیلی کیف می کنم از خوندن این نوشته های آدمیزادی ات :)

کیوان

سلام امروز بالاخره بعد از مدتها چونه زدن با مدیر کل و سایرین مجابشون کردم که یک خط هم به من بدن .بعد از این بیشتر بهت سر میزنم برات چند تااز مطالبمو که توروزمامه چاپ شده بود و پیشتر از این باهم بحث مفصلی هم درباره اش کرده بودیم فرستادم نمیدونم رسید یانه در هرحال خوسشحال میشم در ارتباط باشیم .ضمنا"چون شما مثل من ناوارد نیستی و تو اینترنت گاهی میچرخی آدرس سایت های خوب رو برام ای میل کن . موفق با

کیوان

چند تا غلط املایی داشتم ببخشید

پژمان

آسمان: من خودم اصلا کیف نمیکنم البته. آقا کیوان: چه خوب! اگر اینترنت به راه بشه که ردیفه! بله رسیده و خواندمشون. چشم سایت هم براتون ایمیل میکنم! غلطهای املاییتون هم فدای سرتون :دی